• Amnesia Haze Auto Feminizovaná

Victory Seeds

Amnesia Haze Auto Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Amnesia Haze x Ruderalis
Výnos
Neuvedeno

Amnesia Haze Auto Feminizovaná je výsledkem mnohaletého šlechtění. Největší nevýhodou Sativa odrůd, jako je Amnesia, je, že jejich kvetení může trvat dlouho, v průměru 12 týdnů, ale u některých fenotypů až 20 týdnů. Může také dorůstat poměrně vysoké výšky; to může být další problém pro někoho s omezeným prostorem.

Amnesia Haze Auto se snaží tyto problémy vyřešit. Nabízí stejně kořeněnou, sladkou chuť jako původní Amnesia, ale se silně zkrácenou dobou růstu a mnohem menší výškou. V interiéru se její životní cyklus pohybuje okolo 80 dní od výsevu. Za tuto dobu může dorůst poměrně velkých rozměrů, zejména ve srovnání s jinými samonakvétacími odrůdami. To je jasným znakem její genetiky s převahou Sativy – vysoké rostliny, velké tenké listy a dlouhé táhlé pupeny. Amnesia Haze je energická rostlina, která může dorůst do výšky kolem 80 – 150 cm. Tento velký samonakvétací kmen, podobně jako původní Amnesia, poskytuje štědré výnosy vysoce kvalitních pupenů. Po 80 dnech růstu a kvetení vám zůstane slušný výnos. Produkuje dlouhá poupata podobná liščímu ohonu se sladkým, kořeněným, pižmovým aroma. Celkově má klasické aroma, chuť a účinek Amnesie. Amnesia Haze Auto je dokonalá samonakvétací odrůda pro milovníky haze.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.