• Amnesia White Regulérní

White Label Seed Company

Amnesia White Regulérní

2 105  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Amnesia Haze x Afghani x Thai
Výnos
Vysoký

Amnesia White Regulérní je Sativa dominantní kmen. Je zdokonalením světoznámého hybridu Haze – jedné z nejlepších Sativ, které kdy byly vytvořeny. Původní Haze byl proslulý svým elektrizujícím, stratosférickým tropickým opojením. Také svou obrovskou velikostí, dlouhou dobou kvetení a nízkými výnosy.

Amnesia White Regulérní si zachovává ohromující vzrušení svého rodičovského kmene a posiluje genotyp Haze rychlostí, pryskyřicí a hmotností našeho nejlepšího kultivaru Afghanica. Aby se neztratilo nic z povznášejícího opojení, byla Amnesia White také zpětně zkřížena s thajskými předky, kteří dávají Haze většinu její úžasné síly. Výsledkem je nový energický hybrid, který vyniká ve všech kategoriích.

Amnesia White vytváří pevné pupeny, které jsou pokryté voňavou pryskyřicí. Výška a doba kvetení původní odrůdy Haze byly výrazně zkráceny a obojí lze dále zkrátit tím, že rostliny vykvetou po velmi krátké době růstu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.