Seznam produktů výrobce Barney’s FarmDerry, majitel jedné z nejstarších seedbank v Holandsku a na světě vůbec, vyrazil v roce 1980 na sběr genetiky do Asie. Navštívil Afghánistán, Nepál, Pákistán, Indii, Tibet, Thajsko, Barmu,Vietnam a Čínu.To dalo základ založení této superkvalitní seedbanky již v roce 1986!!!


Dnes je Barneys Farm uznávaným leaderem na trhu, vyhrávají nejprestižnější ocenění po celém světě. Díky Barneys Farm můžete do své sbírky získat opravdové skvosty. Neustále vyvíjí a šlechtí nové kmeny. Narozdíl od pochybných a zároveň nekvalitních seedbank nechrlí na trh množství novinek, ale především kvalitu.


V roce 2012 uvedla tato seedbanka na trh také nové odrůdy stále populárnějších autofloweringových semen, např.Sweet Tooth Auto, Malana Bomb Auto, doslova k nakousnutí Blue Mamooth Auto nebo Critical Rapido Auto. Jejich feminizovaná verze Liberty Haze je dalším vítězem High Life Cupu pro rok 2012. Seedbanka Barneys Farm je vždy o krok napřed a všechny novinky jsou vždy netrpělivě očekávány.


V její nabídce najdete opravdu značné množství dnes už kultovních odrůd s původem v Californii, U.S.A. Z legend musíme minimalně zmínit jejich G13 Haze, Acapulco Gold a Dr.Grinspoon. Značku Barneys Farm můžeme jen a pouze doporučit... Barneys Farm nezklame, každá jejich odrůda je něčím zajímavá a vybere si opravdu každý.


na stránku
Zobrazeno 1 – 12 z 63 položek
Zobrazeno 1 – 12 z 63 položek