• Banana Punch Feminizovaná
  • Banana Punch Feminizovaná
  • Banana Punch Feminizovaná
  • Banana Punch Feminizovaná
  • Banana Punch Feminizovaná

Barney's Farm

Banana Punch Feminizovaná

330 1 925  vč. DPH

Banana Punch Feminizovaná je kříženec kmenů Banana OG a Purple Punch. Proces selekce se zaměřil na 55% indica pheno, Vysoké výnosy.

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
9-10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Banana OG x Purple Punch
Výnos
Vysoký

Banana Punch Feminizovaná je kříženec kmenů Banana OG a Purple Punch. Proces selekce se zaměřil na 55% indica fenotyp , který produkoval konzistentně vysoké výnosy a podobnou délku kvetení.

Banana Punch je robustní odrůda, která se přizpůsobí různým pěstitelským technikám. Ve fázi květu se shluky rychle množí a zaplňují, jsou pokryty jantarovými pestíky a lepkavými zlatými trichomy. Vnitřní pěstitelé mohou očekávat 60-65-denní fázi květu s rostlinami dosahujícími konečné výšky asi 110 cm. Výnosy jsou velmi dobré při 600 – 650 g/m².

Venkovní rostliny rostou mnohem vyš a dosahují 200 cm. Barvy Purple Punch jsou přeneseny do Banana Punch, s krásnými ukázkami tmavě modrých a fialových odstínů zobrazených ke zralosti, zejména u venkovních plodin, kde noční teploty klesají strměji než uvnitř.

Dominantní jsou limonen a pinen terpeny, s trochou karyofellenu také, což Banana Punch propůjčuje tropický/citrusový hřbet, který podporuje sladké banánové vůně a chuť původního Banana OG.