• Amnesia Haze Auto Feminizovaná
  • Amnesia Haze Auto Feminizovaná
  • Amnesia Haze Auto Feminizovaná
  • Amnesia Haze Auto Feminizovaná
  • Amnesia Haze Auto Feminizovaná

Barney's Farm

Amnesia Haze Auto Feminizovaná

250 1 405  vč. DPH

Amnesia Haze Auto Feminizovaná je samonakvétací verze stále oblíbené klasické sativa photoperiod kmene, Vysoce výnosná a silná rostlina.

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 9-10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Amnesia Haze x BF Super Auto #1
Výnos
Vysoký

Amnesia Haze Auto Feminizovaná je samonakvétací verze stále oblíbené klasické sativa fotoperiodického kmene a byla vytvořena křížením Amnesia haze s Barneyho vlastním Super Auto #1. Amnesia Haze Auto je středně velká rostlina, vysoce výnosná a silná.

Genetika Amnesia Haze je komplexní a zahrnuje genetiku z krajových ras, jako je jihovýchodní Asie (thajská, kambodžská, laoská), jamajská haze a s akcelerantem afghánské/havajské genetiky. Barney’s Farm získala původní genetiku Amnesia Haze od chovatele Soma před téměř dvaceti lety. V Amsterdamu byly vždy populární a velkou měrou přispěly k této vzrušující nové auto verzi.

Rostliny vevnitř dorůstají do 100 cm. Venku jsou rostliny vysoké 150 cm. Kvetoucí hrozny jsou husté, olivově zelené barvy a pokryté oranžovými bliznami.

Amnesia haze má intenzivní směs zemitosti s jasnými tóny citronů a citrusů. Převládajícími terpeny u Amnesia Haze Auto jsou karyofylen, myrcen a limonen.