• Black Domina 98 x ErdPurt Feminizovaná
  • bd-erdpurt-fem-bud

Ace Seeds

Black Domina 98 x ErdPurt Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Black Domina 98 (clone) x ErdPurt
Výnos
Vysoký

Black Domina 98 x ErdPurt Feminizovaná je komplexní afgánský hybrid Black Domina 98 kříženým s nejlepšími mateřskými rostlinami ErdPurt, který je základem pro mnoho linií Haschů. Jedná se o kmen, který je z 90% Indica.

Black Domina 98 x ErdPurt Feminizovaná je rostlina malé až střední velikosti, se silnou kompaktní a robustní strukturou s velmi malým roztažením v květu a rychlým zráním. Pyšní se silnou vitalitou a větvením, což není u tohoto druhu běžné. Na rozdíl od mnoha jiných odrůd Indica, které mají tendenci produkovat oddělené květy ve tvaru koule, má tato rostlina mnohem produktivnější a rovnoměrnější kvetení v celé rostlině spojující tvrdé pupeny od zdola nahoru. Mnoho rostlin tohoto hybridu vykazuje při pěstování venku krásné narůžovělé pestíky, což je vlastnost zděděná od ErdPurtu.

Odolnost proti roztočům, plísním a botrytis (šedá hniloba) je pouze průměrná. Vykazuje mnohem lepší odolnost vůči molicím a vysokým i nízkým teplotám. Jedná se o velmi hladovou rostlinu, která během vegetace potřebuje nadprůměrné množství živin. Odměnou je vysoký výnos pryskyřice.

Vůně je sladká a ovocná s podtóny pižmového hašiše.

Vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 56 – 63 dní. Sklizeň venku se předpokládá začátkem října.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.