Ace Seeds

Bubba Kush x PCK Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Bubba Kush Katsu x Pakistan Chitral Kush elite 2002.
Výnos
Střední

Bubba Kush x PCK Feminizovaná je čistý hybridní kmen Indica, který byl vyšlechtěn z rostlin Bubba Kush a Pakinstan Chitral Kush. Je ideální volbou pro opravdové milovníky hašovacích rostlin ve starém stylu. Jedná se o vysoce energický, rychle kvetoucí a silný kmen konopí F1 s dobrou odolností.

Bubba Kush x PCK Feminizovaná roste snadno a dobře uvnitř i venku. Rostliny mají krátkou až střední velikost a podstupují mírné roztažení, které slouží k podpoře pronikání světla do vnitřních míst rostlin. Jejich růstový vzorec je vhodný pro nastavení SoG. Listy jsou velmi široké a stonky na těchto rostlinách silné a silné. Vnitřní doba květu je 7 – 8 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. Výnosy jsou průměrné, ale kvalita vysoká. Ve většině rostlin vůně velmi připomíná Bubba Kush s převládajícím hashem, kávou a vlhkým kompostem. Barevnější PCK fenotyp vyzařuje ovocnější parfém.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.