Ace Seeds

Ethiopian Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Střední obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Ethiopian Regulérní je čistě subtropická klasická africká Sativa, která je díky mnoha kvalitám vyhledávána milovníky čistých Sativ. Vykazuje klasické vlastnosti běžně vyskytující se v afrických Sativách: vysoké rostliny s velmi intenzivním růstem, mnohem pružnějším větvením a prvotřídní odolností vůči mokru, teplu, plísním a silnému větru.

Tradiční Sativy jako je tato, mají poměrně dlouhou dobu květu, ale to je vyváženo jak kvalitou, tak množstvím hotového produktu. Protože je subtropickým kmenem, potřebuje vysoké teploty a vysokou úroveň světla. Vnitřním pěstitelům se doporučuje přejít na kvetení velmi brzy, přibližně 14 dní od semen nebo 7 dní od řízků. To pomůže zmírnit tendenci rostliny k roztažení snížením výšky. Ace Seeds varuje pěstitele, aby se během životního cyklu rostliny vyhýbali vysokým hladinám dusíku, draslíku a fosforu do 3. týdne kvetení. Při řádném pěstování Etiopie je výnos velmi vysoký.

Vůně a chuť jsou typicky Sativa s zemskými a dřevnatými tóny podepřenými květinovými a pižmovými náznaky s podtóny fermentovaného citrusu.

Ethiopian Regulérní je vhodnou rostlinou pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 91 – 98 dní.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
14 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Pure land-race sativa
Výnos
Vysoký