• Erdpurt Regulérní

Ace Seeds

Ethiopian Regulérní

680 1 015  vč. DPH

551010
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
14 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Pure land-race sativa
Výnos
Vysoký

Ethiopian Regulérní je čistě subtropická klasická africká Sativa, která je díky mnoha kvalitám vyhledávána milovníky čistých Sativ. Vykazuje klasické vlastnosti běžně vyskytující se v afrických Sativách: vysoké rostliny s velmi intenzivním růstem, mnohem pružnějším větvením a prvotřídní odolností vůči mokru, teplu, plísním a silnému větru.

Tradiční Sativy jako je tato, mají poměrně dlouhou dobu květu, ale to je vyváženo jak kvalitou, tak množstvím hotového produktu. Protože je subtropickým kmenem, potřebuje vysoké teploty a vysokou úroveň světla. Vnitřním pěstitelům se doporučuje přejít na kvetení velmi brzy, přibližně 14 dní od semen nebo 7 dní od řízků. To pomůže zmírnit tendenci rostliny k roztažení snížením výšky. Ace Seeds varuje pěstitele, aby se během životního cyklu rostliny vyhýbali vysokým hladinám dusíku, draslíku a fosforu do 3. týdne kvetení. Při řádném pěstování Etiopie je výnos velmi vysoký.

Vůně a chuť jsou typicky Sativa s zemskými a dřevnatými tóny podepřenými květinovými a pižmovými náznaky s podtóny fermentovaného citrusu.

Ethiopian Regulérní je vhodnou rostlinou pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 91 – 98 dní.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.