• Golden Tiger Thai Dominant 3rd Version Regulérní (Limited Edition)

Ace Seeds

Golden Tiger Thai Dominant 3rd Version Regulérní (Limited Edition)

1 595  vč. DPH

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
Neuvedeno
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno

Golden Tiger Thai Dominant 3rd Version Regulérní (Limited Edition) je výsledkem poptávky pěstitelů, kteří vyjádřili touhu po silnější thajské verzi tohoto velkého hybridního kmene. Poprvé byla u Malawi Killer použita nová thajská odrůda z oblasti Chiang Mai a výsledkem je tato „nová verze“ rozhodně „více thajská“. Jedná se o 100% hybridní kmen F1 Sativa.

Golden Tiger Thai Dominant 3rd Version Regulérní (Limited Edition) může být pěstována uvnitř i venku. Stejně jako u všech kmenů čisté Sativy od ACE Seeds se doporučuje vegetativní období po dobu maximálně 15 dní nebo 7 dní v případě řízků. Tato thajská dominantní rostlina se dobře přizpůsobuje jak SoG, díky své silné centrální hlavě, tak SCRoG, přičemž obě techniky zvyšují výnosy. K dosažení nejlepších výsledků je zapotřebí vysoká intenzita světla. Vnitřní doba květu je mezi 12 – 14 týdny. Venku se sklizeň předpokládá během listopadu.

Jedná se o kmen s průměrnou až vysokou odolností vůči řadě rostlinných škůdců a chorob a s vysokým potenciálním výnosem. Zobrazuje typické dlouhé tenké listy čistých Sativ a je to vysoká, štíhlá a elegantní rostlina. Převládají vůně koření, zeleného čaje a citrusů s květinovými tóny podporovanými hluboce pryskyřičnou povahou Malawi.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.