Ace Seeds

Green Haze 19 A5 Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Střední, Vysoký výnos
  • Střední obsah THC
  • Nízký obsah CBD
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Green Haze 19 A5 zahrnuje svou význačnou linii v názvu. Je to kříženec naší nejlepší matky Green Haze (#19) z linie Oldtimer’s Haze, vyšlechtěný s elitním klonem A5 Haze (NL #5 x Original Haze samec A) od Nevila, produkující hybrid prakticky čistého výrazu Haze, se zvýšenou vervou.

Green Haze 19 A5 je 90% sativa s velmi dlouhou dobou květu mezi 13 – 16 týdny uvnitř, venku, v severní šířce roste během prosince. Při pěstování v interiéru se doporučuje začít kvést 15 dní po vyklíčení nebo 7 dní po vysazení klonů. V tomto prostředí 11 hodin zapnuto a 13 hodin vypnuto osvětlení pomůže stabilizovat fázi květu. SCRoG je nejlepší technika pro ovládání výšky a vytvoření rovnoměrného krytu pro rozptyl světla. Rostliny mají střední až vysokou produkci a mají nízký až střední režim živin.

Rostliny vykazují dobrou odolnost vůči teplu, chladu, vlhkosti/plísni a hmyzím škůdcům. Vůně a chutě zahrnují zralé mango, ušlechtilé dřevo, kadidlo, trochu koření a kovové tóny z Green Haze #19, s nezaměnitelným masitým pozadím a hnijící vegetací A5 Haze.

Hladiny THC kolem 15 %, s nulovým CBD a 1,6 % CBG, poskytují efekt, který je mozkový a energický s velkou jasností v hlavě. Po hodině se zvyšuje se silou a „šíleností“, ale zachovává si svůj teplý a pohodlný pocit.

Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
16 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Green Haze #19 x A5 Haze (NL # 5 x Original Haze male A)
Výnos
Střední, Vysoký