Ace Seeds

Guawi Feminizovaná

300 1 280  vč. DPH

1
3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Old Malawi Killer x Tikal 5
Výnos
Vysoký

Guawi Feminizovaná je kříženec mateřské rostliny Malawi Killer a Tikal 5. Malawi je nejstarší a nejpropustnější Sativa klon, který ACE Seeds ve své sbírce uchovává. Její neuvěřitelná produkce obrovských trichomů, hustota květů a zničující síla z ní dělá bombu.

Přidání genetiky Tikal F5 k Malawi poskytlo kompaktnější rostlinný profil a kratší dobu květu. Jak byste očekávali od tropické genetiky, má Guawi velmi vysokou odolnost vůči teplu a také střední až vysokou odolnost proti chladu, botrytis, bílé mušce a roztočům. Vnitřní doba květu je 11 – 12 týdnů. V tomto prostředí by pěstitelé měli zajistit, aby rostliny dostávaly vysokou intenzitu světla a spoustu prostoru, pokud nebudou pěstovány v SOG – to může být velký úspěch díky silným centrálním kolům rostlin. SCROG také velmi dobře funguje, pokud je dostatek prostoru, což poslouží k větším výnosům.

Vůně Guawi je původně kořenitá a dřevitá s ovocnými mangovými, broskvovými, jahodovými a vonnými terpeny z Tikalu až hlubokou pryskyřičnou, mastnou poznámkou na pozadí.

Guawi Feminizovaná je vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 11 – 12 týdnů. Sklizeň venku se předpokládá koncem října – začátkem listopadu.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.