Ace Seeds

Honduras x Panama Feminizovaná

300 1 280  vč. DPH

1
3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
13 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Honduras (purple, high-yielding Colombian phenotype) x Panama Goddess elite (F10)
Výnos
Vysoký

Honduras x Panama Feminizovaná je čistý Sativa hybridní kmen. Tento kmen byl vyšlechtěn křížením vysoce výnosného kmene Honduras s Panama Goddess. Tato nejnovější středoamerická Sativa od společnosti Ace Seeds vykazuje neuvěřitelnou hybridní sílu (heterózu) s přiměřenou úrovní produkce.

Panama dodává svou robustnost a dává tomuto výslednému kmeni menší roztažnost, aby byla vhodnější pro pěstování v interiéru, než by tomu bylo jinak. SoG nebo SCRoG fungují velmi dobře, a to nejen z hlediska řízení výšky, ale také vystavení vnitřních pupenů zvýšeným úrovním světla. Pupeny jsou poměrně podlouhlé a neustálá produkce nových květů znamená, že výnosy mohou být obrovské. Vnitřní doba květu trvá 12 – 13 týdnů a doporučuje se použít režim osvětlení 11 hodin zapnuto / 13 hodin vypnuto, který nastartuje a udrží kvetení, které lze zpomalit při 12 hodinách zapnuto. Venku se pěstování doporučuje v tropickém a subtropickém podnebí.

V tomto prostředí může jeho struktura jedle vyvinout mohutnou centrální hlavu s mnoha hodnotnými bočními větvemi. U některých exemplářů se vyvíjejí červené a růžové pestíky podobné starému Panama Red nebo kolumbijskému Punta Roja. Honduras x Panama Feminizovaná má vůni sladkého kadidla, vanilky a citronu z Panamy podpořené hustšími vůněmi připomínajícími palivo.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.