• Honduras x Panama Regulérní
  • Honduras x Panama Regulérní
  • Honduras x Panama Regulérní

Ace Seeds

Honduras x Panama Regulérní

700 1 240  vč. DPH

551010
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
13 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Honduras (purple, high-yielding Colombian phenotype) x Panama Goddess elite (F10)
Výnos
Vysoký

Honduras x Panama Regulérní je čistý Sativa hybridní kmen. Tento kmen byl vyšlechtěn křížením vysoce výnosného kmene Honduras s Panama Goddess. Tato nejnovější středoamerická Sativa od společnosti Ace Seeds vykazuje neuvěřitelnou hybridní sílu (heterózu) s přiměřenou úrovní produkce.

Panama dodává svou robustnost a dává tomuto výslednému kmeni menší roztažnost, aby byla vhodnější pro pěstování v interiéru, než by tomu bylo jinak. SoG nebo SCRoG fungují velmi dobře, a to nejen z hlediska řízení výšky, ale také vystavení vnitřních pupenů zvýšeným úrovním světla. Pupeny jsou poměrně podlouhlé a neustálá produkce nových květů znamená, že výnosy mohou být obrovské. Vnitřní doba květu trvá 12 – 13 týdnů a doporučuje se použít režim osvětlení 11 hodin zapnuto / 13 hodin vypnuto, který nastartuje a udrží kvetení, které lze zpomalit při 12 hodinách zapnuto. Venku se pěstování doporučuje v tropickém a subtropickém podnebí.

V tomto prostředí může jeho struktura jedle vyvinout mohutnou centrální hlavu s mnoha hodnotnými bočními větvemi. U některých exemplářů se vyvíjejí červené a růžové pestíky podobné starému Panama Red nebo kolumbijskému Punta Roja. Honduras x Panama Regulérní má vůni sladkého kadidla, vanilky a citronu z Panamy podpořené hustšími vůněmi připomínajícími palivo.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.