Ace Seeds

Malawi x Panama Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Malawi x Panama Feminizovaná je přímý hybrid mezi Malawi Killer a rafinovanější mateřskou rostlinou Panama, čímž se vytváří 100% Sativa. Malawi x Panama Feminizovaná je pravděpodobně nejlépe zpracovanou Sativou od Ace Seeds, která kombinuje genetiku Sativy ze střední Afriky a Ameriky.

Malawi x Panama je velmi energická a silná rostlina s obrovským výnosovým potenciálem. Produkce pryskyřice a palic je velmi hustá. Během vegetativního stádia nesnese vysokou hladinu dusíku a na rozdíl od mnoha kmenů Sativy není napínání během květu ohromující. V interiéru doporučujeme pro dobrý růst využití techniky SCROG, aby se maximalizoval průnik světla. Rostlina vykazuje velkou odolnost vůči teplu i chladu, stejně jako široké škále škůdců a plísní.

Z hlediska těchto kmenů dominují pryskyřičné, olejovité, kořenité a dřevité vůně Malawi, které jsou doplněny tóny citrusů a kadidla z panamské genetiky.

Vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 77 – 84 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem října – začátkem listopadu.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Malawi x Panama
Výnos
Vysoký