• Nepal Annapurna Regulérní
  • Nepal Annapurna Regulérní
  • Nepal Annapurna Regulérní

Ace Seeds

Nepal Annapurna Regulérní

660 985  vč. DPH

5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
14 týdnů
Obsah THC
Nízký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Nepalese land-race sativa
Výnos
Střední

Nepal Annapurna Regulérní je kmen konopí ze svahů Annapurny ve výšce 2 000 metrů. Toto konopí se používá k výrobě ručně třených charas v Nepálu. Jedná se o divokou Sativu, která je velmi vysoká a štíhlá. Těmto rostlinám se daří na chudých půdách s malým množstvím živin a vyvinuly se jako extrémně odolné a vykazují vynikající odolnost vůči teplu, chladu, větru, dešti a plísním.

Nepal Annapurna Regulérní může být pěstována i v interiéru, pěstitelé budou buď potřebovat dostatek světlého prostoru, nebo pěstovat pomocí SCRoG – tato metoda usnadní ovládání této rostliny a také umožní lepší pronikání světla do vnitřních uzlů rostliny. Vnitřní doba květu trvá 12 – 14 týdnů.  Venku se sklizeň předpokládá od konce října do začátku listopadu. Výnosy jsou průměrné pro velikost rostliny. Při chladnějších teplotách blízko konce kvetení vykazují rostliny atraktivní odstíny fialové a růžové. Doporučuje se podávat mírné až střední dávky živin během vegetativního růstu. Pupeny jsou ovocné, s mentolovými tóny a s kadidlem a kořeněnými vůněmi hash.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.