• Erdpurt Regulérní

Ace Seeds

Nepal Jam Feminizovaná

355 1 205  vč. DPH

1
3
5
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Nepalese highland x Jamaica '85
Výnos
Střední, Vysoký

Nepal Jam Feminizovaná je další kmen z průmyslu Ace Seeds s výraznými asijskými vlastnostmi. Rostlina je z větší části Sativa hybrid. Jedná se o velmi silný a kompaktní vysokohorský kmen, který má rychlou dobu květu a je vysoce odolný vůči chladnému podnebí.

Tato krása má všechny charakteristické vlastnosti Sativy, kromě její výšky. Selekcí semen se podařilo ovládnout geny výšky a učinil Nepal Jam perfektním pro vnitřní pěstování. Její průměrná výška není vyšší než 120 cm. Její husté a pryskyřičné květy s velmi dobrým poměrem květů a listů produkují hash prvotřídní kvality za pouhých 9 týdnů kvetení. Svůdné aroma dřeva a ovoce se objevuje krátce po prvních dnech květu a během sklizně je intenzivnější.

Semenům konopí Nepal Jam se daří také dobře venku. Mají vysokou přizpůsobivost teplému nebo chladnému podnebí. Náhlé změny počasí neovlivní výnos, který je velmi slušný.

Nepal Jam Feminizovaná je vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 9 týdnů. Sklizeň venku se předpokládá koncem září.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.