• Nepal Mist Regulérní (Limited Edition)

Ace Seeds

Nepal Mist Regulérní (Limited Edition)

1 260  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Nepalese Kathmandu x Old Kali Mist.
Výnos
Vysoký
Efekt
Neuvedeno
Léčivé
Neuvedeno
Pro léčbu
Neuvedeno

Nepal Mist Regulérní (Limited Edition) je 80%, částečně stabilizovaný kmen F3, který byl původně vyvinut společností Ace Seeds koncem 90. let, ale z nějakého důvodu se doposud nikdy neprodával. Byl vyšlechtěn z jemné nepálské Sativy a Kali Mist.

Nepal Mist Regulérní (Limited Edition) je z větší části Sativa kmen, který může být pěstován uvnitř i venku. Rostliny dorůstají vysoko s dlouhou mezipatrovou délkou a jsou vysoce odolné vůči chladu i dešti. V případě chladnějšího počasí tyto rostliny vykazují krásné fialové a růžové zabarvení v době blížící se sklizně. V zájmu lepší kontroly rostlin pěstovaných v interiéru by neměly podstoupit více než 15 dní vegetativního růstu ze semen nebo 7 dní z řízků. SCRoG je vysoce doporučeno z důvodu dobré produkce v jeho bočních větvích. Vnitřní doba květu trvá 10 – 12 týdnů a výnosy se pohybují od průměrných po vysoké. Venku se sklizeň předpokládá nejpozději do konce října či začátku listopadu. Odolnost vůči botrytis umožňuje růst a úspěšné dospívání i ve vlhkých nebo mokrých podmínkách. Vůně tohoto kmene odpovídá nepálskému hašiši ze staré školy – dřevitá, kadidlo.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.