• Erdpurt Regulérní

Ace Seeds

Orient Express Regulérní

620 1 015  vč. DPH

551010
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
Neuvedeno
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Vietnam Black X China Yunnan
Výnos
Neuvedeno

Orient Express Regulérní je silným hybridem F1 z průmyslu Ace Seeds, jehož vývojáři spojili vysokou produkci aromatických a pryskyřičných květů mateřské rostliny Vietnam Black s nízkou výškou a krátkou dobou kvetení Yunnan Chinese. Tento kmen vykazuje charakteristické známky Sativy, s vyjímkou výšky. Její velikost nepřesahuje 130 cm.

Rostliny vyvinuté ze semen Orient Express jsou sloupcovité, pupeny nejsou nějak husté, ale konečný produkt má neuvěřitelnou kvalitu. Orient Express má kompaktní strukturu s dobrým větvením. Po krátkém květu, který trvá pouze 9 týdnů, se dostane do fáze rychlého zrání pupenů. Hluboké a organické aroma  se objevuje od začátku jejího kvetení. Je velmi odolná vůči chorobám a dobře se vyrovnává s jakýmkoli klimatickým překvapením, teplým nebo chladným.

Orient Express Regulérní je vhodná pro vnitřní i venkovní pěstování. Doba květu 9 – 10 týdnů. Sklizeň venku se předpokládá v polovině října.

Další informace o této výjimečné španělské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.