• Pakistani Skunk Feminizovaná (Limited Edition)

Ace Seeds

Pakistani Skunk Feminizovaná (Limited Edition)

1 260  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Nízký
Předci
Lavender (Afghan/Skunk) x Purple Pakistan Chitral Kush 2002.
Výnos
Vysoký
Efekt
Neuvedeno
Léčivé
Neuvedeno
Pro léčbu
Neuvedeno

Pakistani Skunk Feminizovaná (Limited Edition) je kmen Indica / Sativa, který byl vyvinut křížením Lavender (Afghan / Skunk) s Purple Pakistan Chitral Kush. Výsledná rostlina je poměrně uniformní hybrid, kde 85% rostlin produkuje White Skunk fenotyp, který nabízí obrovský výnos na centrální hlavě, téměř bez větvení, takže je vhodný zejména pro vnitřní SOG plodiny, kde jsou vysoké výnosy a konzistence mezi rostlinami priorita. Rostliny mají průměrný odpor a ten se zvyšuje na velmi dobrý pro teplotní extrémy.

Pakistani Skunk Feminizovaná (Limited Edition) produkuje vysoké výnosy, ať už se pěstuje uvnitř nebo venku. Vnitřní doba květu trvá 9 – 10 týdnů a stojí za zmínku, že tyto rostliny během fáze kvetení hladovějí. Druhý fenotyp, barevnější rostlina typu PCK, přináší o něco méně, ale končí o týden dříve. Venku se sklizeň předpokládá koncem října. Vůně je velmi sladká Skunk s tóny smetany, koláče, bylin, tropického ovoce a trochu pižma.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.