• Purple Pakistani Haze Feminizovaná (Limited Edition)

Ace Seeds

Purple Pakistani Haze Feminizovaná (Limited Edition)

115  vč. DPH

Počet semen v balení: 5

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
14 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Nízký
Předci
Purple Haze # 23 x purple Pakistan Chitral Kush elite 2002.
Výnos
Vysoký

Purple Pakistani Haze Feminizovaná (Limited Edition) je 80% Sativa hybridní kmen F1 vyšlechtěný křížením Purple Haze # 23 z ACE Seeds s Purple Pakistan Chitral Kush z roku 2002. Je velmi energický a jeho dlouhá doba květu odráží skutečnost, že je velmi dominantní Haze .

Ačkoli Purple Pakistani Haze Feminizovaná (Limited Edition) roste dobře uvnitř i venku, je mnohem vhodnější pro tropická a subtropická klimatická pásma. Jedná se o rostlinu s vysokou odolností proti řadě škůdců i chorob a také proti chladu. Na rozdíl od většiny kříženců Haze / Afghani není zvláště citlivý na botrytis. Vnitřní sazenice by neměly být déle než 15 dní ve vegetativního růstu. Klony budou potřebovat alespoň 7 dní od zakořenění před přechodem, kdy je doporučený světelný režim 11 hodin a 13 hodin.

Vnitřní doba květu trvá 12 – 14 týdnů s průměrnými až vysokými výnosy. Venku se sklizeň předpokládá během listopadu. Přibližně 80% rostlin vytvoří venku fialové a červené odstíny s chladnějšími nočními teplotami a právě tyto rostliny přinášejí plody lesního terpenového profilu. Vůně mísí kadidlo, hašiš, staré dřevo, koření s vůní lesních plodů ostružin a jahod.

Další informace o této výjimečné španělské bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.