Ace Seeds

Red Sapphire Ltd. Edition Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Střední obsah THC
  • Pěstování venku, uvnitř i ve skleníku

Popis produktu

Red Sapphire Ltd. Edition Feminizovaná je limitovaná edice barevného hybridního kmene, který je z větší části Sativa. Byl vyšlechtěn křížením Malawi x Pakistan Chitral Kusch x Purple Nepál Jam.

Red Sapphire Ltd. Edition Feminizovaná je robustní a roste do zvládnutelné střední velikosti, má silné stonky a silné boční větve. Perfektní vzdálenost mezi patry umožňuje vynikající průnik světla skrz rostlinu. Rostlina je schopna bez problémů udržet větší množství květů, dokonce i ve větrných a deštivých podmínkách. Je to velmi odolná odrůda, která velmi dobře zvládá teplo, chlad, vlhkost, plísně a škůdce. Vhodná pro S.O.G.. Jedná se o velmi jednotný kmen s největší variabilitou zbarvení – asi 75% rostlin je červených, zatímco zbývajících 25% bude vykazovat zelenou, fialovou a dokonce i žlutou barvu.

Blizny jsou husté a středně velké s vynikajícím poměrem květů k listům a velkými pryskyřičnými kalichy. Výnos je velice slušný.

Rostlina má velmi složitý exotický odér. Prolínají se zde chutě a vůně třešně, ovocné žvýkačky, jemného ovocného vína a hašiše.

Vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 63 dní.

Další informace o této výjimečné španělské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
5
Pohlaví
Neuvedeno
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Malawi/PCK #47 F1 (purple pheno) x Purple Nepal Jam (F6).
Výnos
Vysoký