• Afghan Skunk Feminizovaná

Advanced Seeds

Afghan Skunk Auto Feminizovaná

245  vč. DPH

1
3
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
11 týdnů
Obsah THC
Střední
Obsah CBD
Neznámý
Předci
(Afghan x Skunk) x Ruderalis
Výnos
Střední, Vysoký

Afghan Skunk Auto Feminizovaná je samonakvétací verze Afghan Skunk od Advanced Seeds. Přidáním genetiky Ruderalis vznikla rostlina s krátkým životním cyklem, která bude květovat bez ohledu na to, zda přijímá 12, 18 nebo dokonce 24 hodin světla denně.

Tento kmen je z větší části Indica. Přidání genů ruderalis snížilo dobu květu a vytvořilo kratší rostliny, jejichž energie přechází do tvorby pupenů a pryskyřic dříve než u kmenů fotoperiod. Je to robustní rostlina, která má dobrou odolnost jak proti škůdcům rostlin, tak proti napadení plísní. Při pěstování v interiéru dorůstají tyto rostliny tyto 75 – 100 cm. Venku zpravidla nepřesahují výšku 120 cm. Výnos patří k těm lepším. Produkce pryskyřice je velmi vysoká a vytváří vůni, která je přirovnávána ke sladké vůni hašiše. Chuť má podtóny bobulí a ovoce, díky čemuž je to opravdu lahodná odrůda.

Afghan Skunk Auto Feminizovaná je vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 65 – 75 dní. Venku se sklizeň předpokládá v listopadu.

Více informací o této kvalitní španělské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.