• Gorilla Blue Feminised

Advanced Seeds

Gorilla Blue Feminizovaná

245 1 435  vč. DPH

1
3
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Gorilla Glue #4 x Original Blueberry
Výnos
Vysoký

Gorilla Blue Feminizovaná vnikla křížením Gorilla Glue s Blueberry z DJ Short.

Tato rostlina se může pochlubit intenzivní vůní borůvek a silným povlakem pryskyřice. Gorilla Blue je kmen, který se velmi snadno pěstuje a který se dokonale přizpůsobí různým podmínkám pěstování. Lze ji bezpečně pěstovat ve vlhkém podnebí venku, jelikož se sklízí poměrně brzy. Struktura Gorilla Blue je typicky hybridní a má zvláště silný růst dosahující až 2,5 metru při pěstování venku. Při pěstování v interiéru je velmi snadno ovladatelná, protože její výška v tomto prostředí obvykle nepřesahuje 100 cm. Na konci květu Gorilla Blue nabízí velké množství pryskyřice, která zakrývá její pupeny a vydává silnou sladkou vůni borůvek s trochou citrusů a anýzu, které pocházejí z Gorilla genetiky. Je to ideální rostlina pro milovníky extrakce.

Gorilla Blue Feminizovaná je vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 55 – 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září.

Více informací o této kvalitní španělské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.