• Auto #1 Auto Feminizovaná

Auto Seeds

Hijack Auto Feminizovaná

780 1 070  vč. DPH

3355
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
12 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
(Jack Herer x AK-47) x Siberian Ruderalis
Výnos
Vysoký
Efekt
Neuvedeno
Léčivé
Neuvedeno
Pro léčbu
Neuvedeno

Hijack Auto Feminizovaná je Sativa dominantní samonakvétací kmen. Hijack spojuje dva z nejvíce legendárních a nejoblíbenějších kmenů všech dob. Jack Herer od Sensi Seeds je široce považovaný za vrchol v genetice Sativa, byl zkřížen s osmkrát oceněným AK-47 ze Serious Seeds. Po ustálení tohoto hybridu byl přidán Ruderalis, čímž  se docílilo vyvinutí vynikajícího kmene.

Hijack Auto Feminizovaná je druhým nejvýnosnějším kmenem ve výběru Auto Seeds. Přestože je Sativa dominantní, profituje ze své genetiky Indica, která pomáhá zkrátit celkovou dobu květu. Na rozdíl od svého rodiče Jacka Herera je Hijack nenáročný na pěstování, tudíž je vhodný i pro začátečníky.

S rozsahem velikostí 50 – 90 cm je dostatečně kompaktní, aby rostl v menších prostorech a také se dobře vysazoval přímo venku. Rostlina produkuje velké množství pupenů. Tyto pupeny jsou pokryty šumivou pryskyřicí a mají atraktivní vůni a chuť citrusů s tóny koření, santalového dřeva a kadidlo.

Vhodná pro pěstování uvnitř i venku. Doba květu je 70 – 80 dní.

Více informací o této kvalitní španělské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.