• Moby Dick Auto Feminizovaná
  • Moby Dick Auto Feminizovaná
  • Moby Dick Auto Feminizovaná
  • Moby Dick Auto Feminizovaná

Barney's Farm

Moby Dick Auto Feminizovaná

540 1 405  vč. DPH

Moby Dick Auto Feminised je samonakvétací verze této odrůdy s dominantní sativou, která je známá svými obrovskými palicemi. Vysoké hladiny THC.

1
3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 9-10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
MOby Dick (White Widow x G13 Haze) x BF Super Auto #1
Výnos
Vysoký

Moby Dick Auto Feminised je samonakvétací verze této odrůdy s dominantní sativou, která je známá svými obrovskými palicemi. Moby Dick Auto těží z toho, že byl křížen s vlastním chovným kmenem BF Super Auto #1 Barney’s Farm.

Jedná se o 70% sativa kmen s dobrou produkcí a velmi vysokými hladinami THC. Moby Dick je původně kříženec White Widow a Barneyho G13 Haze, který vyhrál pohár. Přidáním BF Super Auto #1 vytváří velmi robustní, vysoce výnosný, plísni odolný a silný automatický kmen.

Rostliny pěstované v vevnitř dosahují výšky asi 100 cm. Venku rostou rostliny do výše 120 cm. s výnosy zhruba stejnými jako u vnitřních rostlin, i když to trvá o několik dní déle.

Moby Dick Auto má komplexní terpenový profil, který zahrnuje terpinolen, β-myrcen, β-karyofylen a limonen. Výsledný profil vůně a chuti zahrnuje kyselý citron a Haze s tóny koření, borovice, kadidla a vanilky.