Barney's Farm

Peyote Critical Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Peyote Critical Feminizovaná je limitované vydání z Barney’s Farm. Je to z větší části Indica hybridní konopný kmen, který vznikl křížením mezi Peyote Purple a Critical Kush. Toto spojení kombinuje sílu, chuť a barvu v jednom vynikajícím kmeni.

Peyote Critical Feminizovaná spojuje dva kmeny, jejichž vrozené vlastnosti otužilosti, krátká doba květu a velký výnosový potenciál jsou posíleny tak, aby vytvořily harmonii, která se zdá být předurčená. Síla Critical Kush spojená se sladkou chutí a krásnými barvami Peyote Purple vytvořila skutečného vítěze. Kromě toho je to opravdu snadná rostlina na pěstování, tudíž je vhodná i pro začínající pěstitele.

Tento kmen může být úspěšně pěstován uvnitř i venku. Jeho odolnost poskytuje ochranu před všemi druhy rostlinných škůdců, chorob a také vlhku a plísním. Jedná se o středně velkou rostlinu, která dorůstá výšky 100 – 130 cm při pěstování uvnitř. Venku rostliny dorůstají výšky 140 – 180 cm. Barney’s Farm doporučuje, aby sazenice byly přibližně 25 dní ve  vegetativním růstu před přechodem na květ, zatímco řízky budou potřebovat pouze asi 10 dnů před zkracováním hodin světla. Výnosy jsou velmi vysoké. Doba květu je 55 – 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá v druhé polovině října.

Vůně Peyote Critical připomíná kořeněné dřevo a sladkou kávu.  Chuť je sladká a zemitá, zcela typická pro silně Indika dominantní kmeny konopí.

Více informací o této uznávané holandské semenné bance naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Peyote Purple x Critical Kush
Výnos
Vysoký