BC Bud Depot

Ultimate Purple Feminizovaná

1 511  vč. DPH

Počet semen v balení: 6

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
6
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica/Sativa
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Ultimate Purple IBL
Výnos
Střední

Ultimate Purple Feminizovaná vyhrála ocenění, což bylo pro skupinu BC Bud Depot velkým zadostiučiněním. V této rostlině ukázali, že tvrdá práce, kterou museli vydat nejen na vyvíjení Ultimate Purple, ale i “purple” kmenů, stála za to. BC Bud Depot chtěli zachytit všechny vlastnosti, které dělají purple kmeny tak zvláštní. Některé purple kmeny mají skvělou chuť, ale pomalu rostou, některé mají krásnou barvu, ale žádný účinek a jiné nemají téměř žádnou barvu.

Do Ultimate Purple zkombinovali všechny nejlepší vlastnosti z The Purps, Purple Urkle, Grand Daddy Purple, Grape Ape a SR71 Purple Kush. Vznikla tak výborná sladká, hroznová chuť a fialová barva, která se od těchto kmenů očekává. Ultimate Purple Feminizovaná je opravdu vynikající, zamilujete si ji na první pohled.

Jedná se o Indica / Sativa kmen, který lze pěstovat uvnitř i venku. Rostliny dorůstají 150 – 180 cm a produkují spíše mírné výnosy. Doba květu je 7 – 8 týdnů. Venku se sklizeň očekává koncem září.

Více informací o této kvalitní semenné bance z Britské Kolumbie naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.