• Berry Bomb Auto Feminizovaná

Bomb Seeds

Berry Bomb Feminizovaná

Tento produkt je momentálně nedostupný.

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Berry Bomb Feminizovaná je Indica dominantní kmen, který je výsledkem speciálního křížení pečlivě vybrané mateřské rostliny Blueberry se samcem Bomb #1. Výsledný kříž se podobá Blueberry, ale s mnohem většími výnosy a vylepšenou chutí.

Genetika Bomb #1 dává Berry Bomb výbušný vzorec růstu a také usnadňuje pěstování v interiéru i venku. Tento kmen se také snáze ořezává než původní Blueberry. Berry Bomb Feminizovaná vytváří tlustou a jedinou dominantní hlavu se širokým mezipatrovým rozestupem a silným vzestupem. Vhodný pro SCROG systém.

Rostliny pěstované uvnitř dorůstají výšky 90 – 140 cm, zatímco venku může tento impozantní kmen růst do obrovských rozměrů. Stejně jako u většiny fialových a modrých kmenů i Berry Bomb zbarví do fialova při poklesu nočních teplot. Má dobrou odolnost vůči plísním. Doba květu je 6 – 8 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října. Výnosy jsou velkolepé.

Pupeny mají sladkou chuť i vůni bobulí.

Více informací o této kvalitní semenné bance z Nizozemska naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.