Bomb Seeds

Berry Bomb Regulérní

710  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Blueberry x Bomb #1
Výnos
Vysoký

Berry Bomb Regulérní je Indica dominantní kmen, který je výsledkem speciálního křížení pečlivě vybrané mateřské rostliny Blueberry se samcem Bomb #1. Výsledný kříž se podobá Blueberry, ale s mnohem většími výnosy a vylepšenou chutí.

Genetika Bomb #1 dává Berry Bomb Regulérní výbušný vzorec růstu a také usnadňuje pěstování v interiéru i venku. Tento kmen se také snáze ořezává než původní Blueberry. Vytváří tlustou a jedinou dominantní hlavu se širokým mezipatrovým rozestupem a silným vzestupem. Vhodný pro SCROG systém.

Rostliny pěstované uvnitř dorůstají výšky 90 – 140 cm, zatímco venku může tento impozantní kmen růst do obrovských rozměrů. Stejně jako u většiny fialových a modrých kmenů i Berry Bomb zbarví do fialova při poklesu nočních teplot. Má dobrou odolnost vůči plísním. Doba květu je 6 – 8 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října. Výnosy jsou velkolepé.

Pupeny mají sladkou chuť i vůni bobulí.

Více informací o této kvalitní semenné bance z Nizozemska naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.