Bomb Seeds

Cluster Bomb Regulérní

520  vč. DPH

Počet semen v balení: 10

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
(Sensi Skunk #1 x Cinderella 99) x Bomb #1
Výnos
Vysoký

Cluster Bomb Regulérní je silný, vysoce výnosný kmen s výjimečným dědictvím. Původní Sensi Skunk #1 byl nejprve zkřížen s Cinderella 99 a výsledný kmen byl pak zkřížen s Bomb #1. Cluster Bomb kombinuje účinnost s vysokými výnosy a lahodnou chutí.

Dominance Indica znamená, že rostlina má kratší a hustší strukturu, než se očekávalo, pokud se pěstuje v interiéru. Výjimečně vysoký poměr květů a listů spojený s krátkou vnitřní vzdáleností znamená, že tento kmen vytváří obrovské shluky velkých hustých pupenů. Více hlav rostoucích z velkých postranních větví i z centrálního stonku, znamená, že v dobrém osvětlení a přiměřené vegetační době je možné v interiérech dosáhnou enormních výnosů. Jedná se o všestranný kmen, který velmi dobře reaguje na SOG i SCROG. SCROG je obzvláště prospěšný pro pěstitele, protože jeho krátké mezipatrové rozestupy podporují vývoj více hlav, aby všechny mohly růst v pozoru. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 7 – 9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá koncem září – začátkem října.

Vůně a chuť Cluster Bomb Regulérní jsou bohaté a připomínají Skunk s ovocnými tóny pomeranče a jahody.

Více informací o této kvalitní semenné bance z Nizozemska naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.