• Berry Bomb Auto Feminizovaná

Bomb Seeds

Ice Bomb Feminizovaná

1 470  vč. DPH

551010
Zrušit výběr
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Vanilla Kush x White Rhino x Bomb #1
Výnos
Vysoký

Ice Bomb Feminizovaná je trojcestný hybrid Vanilla Kush, White Rhino a původní Bomb #1 od Bomb Seeds. Díky tomuto křížení je tento kmen jedním z nejzajímavějších nových genetických křížů, které jsou k dispozici. Při vytváření Ice Bomb chtěli vývojáři z Bomb Seeds kmen plný chuti a silný povlak ledově bílých krystalů, což se jim povedlo.

Zralé pupeny jsou neuvěřitelně pryskyřičné a jsou pokryty hustou vrstvou ledově bílých krystalů. Po vytvrzení mají intenzivní chuť a vůni, což je atraktivní směs čokolády s nádechem vanilky. Ice Bomb je Indica dominantní kmen, který zůstává poměrně krátký, ale velmi huňatý. Má tendenci produkovat jedinou velkou centrální hlavu a přitom stále vytváří těžké vedlejší větve. Během květu se pupeny a listy mohou vyvinout do fialového lesku, což je zvláště atraktivní. Ice Bomb Feminizovaná je velmi konzistentní a otužilá a poroste dobře i v obtížných nebo méně příznivých podmínkách. Lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 7 -9 týdnů. Venku se sklizeň předpokládá na konci září – začátku října. Tomuto kmenu se daří v systémech SOG a SCROG.

Více informací o této kvalitní semenné bance z Nizozemska naleznete zde.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.