Brothers Grimm Seeds

Cinderella 99 Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování

Popis produktu

Cinderella 99 Regulérní je zpět!

Když Brothers Grimm zavřeli v roce 2002, malé dávky jejich původních semen se rychle vyčerpaly. V průběhu let elitní pěstitelé nadále klonovali své mateřské rostliny Cinderella 99, aby je uchovali. Několik významných chovatelů pokračovalo v odkazu tím, že vytvořilo hybridy C99. Je nesmírným potěšením znovu vydat nejslavnější kmen Brothers Grimm, který byl znovu vyvinut s využitím všech zkušeností získaných z let reflexe a pozorování.

Vybraní jednotlivci vyrůstající z původní šarže C99 byli hodnoceni, dokud nebyl vybrán samec k opylování původní princezny „Svatý grál“. Výsledky jsou vhodné k uspokojení očekávání nejvzácnějších znalců, pokud jde o chuť a kvalitu. Tato šarže produkuje poměrně vysoké procento fialových fenotypů, které jsou bohaté na terpeny od ovocných až po funky. Chuť a vůně jsou intenzivní. Prudce rostoucí C99 je silně ovlivněn Haze. Výtěžky Cinderella 99 Regulérní jsou vysoce závislé na použitých metodách (Prořezávání, počet rostlin na ploše a nebo znalosti pěstitele). Doba květu je 8 týdnů.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Jack Herer x Princess
Výnos
Vysoký