Brothers Grimm Seeds

Green Avenger Regulérní

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování

Popis produktu

Green Avenger Regulérní byl vyvinut křížením samice Genius se samcem Vortex.

Výsledný kříž vytvořil kratší, rozvětvené rostliny s tropickými vonnými květy, které vyrůstají z každého pupenového místa na dlouhých lepkavých hlavách. Vůně má aroma citrusových plodů. Výnosy jsou vysoké. Doba květu Green Avenger Regulérní je 8 týdnů.

,,Krátce před odjezdem z NYC mi můj kamarád” subcool “z TGA poslal personalizovanou kopii knihy, kterou napsal. V tom voskoval poetiku nad tím, jak moc miloval Genius, kterého jsem mu poslal už dávno. Zavolal jsem mu a poděkoval mu za vášnivé pokračování mé genetiky v průběhu let, když jsem byl MIA a řekl jsem mu, že bych vytvořil tento kmen, Green Avenger na jeho počest. Samozřejmě, že matka je Genius, to je zřejmé… výběr samce však musí být tím správným klonem, který by zachytil její vlastnosti v potomstvu. Jak by to měla karma, našel jsem subcoolský oceněný kříž Vortex (Apollo13 x Space Queen) a tato semena produkovala velmi jedinečného samce na poklonu Geniusovi. Když jsme testovali jeho sestry Vortex, zjistili jsme, že dva základní fenotypy (vysoký a krátký) jsou oba velmi silné, ale pouze ty krátké mají tropickou vůni.  Je to prostě Genius. “ Mr. Soul

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Genius female x Vortex male
Výnos
Vysoký