Brothers Grimm Seeds

Queen of Soul Regulérní

2 345  vč. DPH

Počet semen v balení: 12

Dočasně nedostupné

Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
12
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Neuvedeno
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Princess x Princess/ Cinderella 99/Vortex
Výnos
Vysoký

Queen of Soul Regulérní je výsledkem šlechtitelského programu, který překlenul 3 generace. Počínaje oblíbenou samicí Brother Grimm Cinderella 99, která se již více než 15 let osvědčila při vytváření klasických chutí, vysoké produkce a produkce pryskyřice. Brother Grimm ji zkřížil s Vortex (od TGA), potom vzešly stovky semen, které po dozrání vyhodnotili. Nejlepší samec této generace byl vybrán k opylování Princess (matka Cinderelly), která vytvořila trojcestný hybrid Princess x C99 / Vortex. Výsledné sazenice byly pěstovány a hodnoceny, došlo k výběru samce na druhý zpětný kříž k Princess, což vytvořilo úžasný hybrid.

Jedná se o hustou kompaktní Sativu, která má strukturu vánočního stromku. Rostliny vykazují typické dlouhé, tenké listy a produkují velmi velké pryskyřičné pupeny. Rostlina dorůstá výšky 150 cm a lze pěstovat uvnitř i venku. Doba květu je 60 – 65 dní. Výnosy jsou vysoké.

Queen of Soul Regulérní má aroma tropického ovoce s kořeněným kadidlovým podtónem.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.