Buddha Seeds

Buddha Classics AK Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Buddha Classics AK Feminizovaná může vysledovat svůj původ až do 70. let 20. století. Název je často brán jako odkaz na poloautomatickou zbraň AK47. Ale ve skutečnosti odkazuje na její pozadí Afghan Kush navzdory její mírné dominanci Sativy.

Počátky jeho původu sahají do doby, kdy cestovatelé mohli snadněji prozkoumávat odlehlé kouty světa a někdy přinášeli semínka vzácných a exotických odrůd konopí. Křížením různých permutací afghánských, thajských, kolumbijských a mexických kmenů vznikla řada klasických „moderních“ kmenů. Jedním takovým je AK.

Buddha AK byl vyroben ze vzorků odebraných před více než 20 lety a následně byl zpracován za účelem získání rostlin, které se snadněji pěstují a manipuluje s nimi. Byl vyšlechtěn pro zvládnutelnou velikost a vysokou hladinu THC.

Různé fenotypy jsou ovocné až citrusové se zemitými tóny. V interiéru trvá kvetení 60 – 63 dní. Venku jsou rostliny připraveny v druhé polovině října v severních zeměpisných šířkách a ve druhé polovině dubna na jižní polokouli.

Počet semen
3, 10, 50
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
8-9 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Derived from Afghan, Thai, Colombian and Mexican strains.
Výnos
Vysoký