Dark Horse Genetics

Bruce Banner BX 2.0 Regulérní

  • Fotoperioda
  • Pěstování pouze vevnitř

Popis produktu

Bruce Banner BX 2.0 Regulérní je první oficiální vydání semen z legendárních kmenů Bruce Banner. Poprvé se objevily na světovém trhu konopí již v roce 2009, kdy zvítězily v turnaji High Times Caregivers Cup. Kromě mnoha dalších ocenění byl umístěn na 9 místě na High Times 25 Největších kmenech všech dob a získal ocenění za nejvyšší kmen produkující THC, který kdy tato organizace otestovala.

Když v roce 2006 skórovala vzácná semena Strawberry Diesel, vývojář zahájil pátrání, které vyústilo v křížení s Bruce Banner BX 2.0 přes Strawberry Diesel F3 s Bruce Banner # 3. Kmen Bruce Banner byl pojmenován podle alter ega The Incredible Hulk a právě tento 3. fenotyp byl považováno za monstrum.

Bruce Banner BX 2.0 Regulérní je Sativa hybridní kmen konopí, který je určen převážně pro vnitřní pěstování. Doba květu je 8 – 10 týdnů. Je to docela páchnoucí rostlina, která bude vyžadovat určitou formu kontroly zápachu.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
10
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Neuvedeno
Obsah CBD
Neznámý
Předci
Strawberry Diesel F3 x Bruce Banner #3
Výnos
Neuvedeno