Delicious

Bay Burger Feminizovaná

  • Střední výnos
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Bay Burger Feminizovaná je nová odrůda od Delicious Seeds. Převážně Indica, s vysokým podílem THC. Ano, s názvem, který je vám jistě povědomý a který ve vás vyvolává dobré vzpomínky. Pojďme na ni:

Ano, zní to jako Bay 11 (Nejlepší Sativa 2011). A je to tak, Bay Burger Feminizovaná je výsledkem křížení této mýtické rostliny s Indica odrůdou Donny Burger (která zase pochází ze dvou dalších ikonických odrůd, jako je GMO a Han Solo Burger). Exotická jako ona sama, vyrobená v USA. S některými zvláštnostmi, které připomínají nejmýtičtější kmeny Delicious Seeds.

Uvědomíte si mix Pino – Lemon – Kush, který se zdá být šitý na míru počáteční zemité chuti s nádechem lesa. Ale pozor, chybí nám třetí krok: závěrečná organoleptická exploze kovové chuti Kush v ústech.

Koruna této rostliny vám bude připomínat klasické afghánské kmeny s vegetativním růstem, který není rychlý a který se táhne v posledních týdnech vegetační fáze.

Husté květinové kytice pokryté nesmírným množstvím pryskyřičných žláz, které jsme viděli kolem všech pupenů, na nás udělaly dojem, zvláště když jsme si ověřili, že i v posledních týdnech nadále pokrývaly všechny listy.

Působivá svým vzhledem a snadností pěstování. Kromě toho, že nebudete potřebovat velké množství živin, je mimořádně odolná vůči škůdcům i plísním. Pokud z ní chcete vytěžit maximum, potřebuje tento kmen plné sluneční světlo.

Počet semen
1, 3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Neuvedeno
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
6-7 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Střední