Delicious

Black Russian Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Black Russian Feminizovaná je výsledkem křížení dvou legendárních Indica kmenů; White Russian a Black Domina. Black Domina je skutečným klenotem a je dobře známá mezi pěstiteli ve Španělsku. Je to velmi snadná rostlina k pěstování, protože růst na začátku fáze kvetení není nadměrný.

Black Russian Feminizovaná je z větší části Indica kmen vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu je 50 – 55 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. Tento kmen je kompaktní, ale dobře rozvětvený, což z něj činí jeden z nejvýnosnějších kmenů Indica. Produkuje velké množství květin ve velmi hustých pupenech. Jednou z nejžádanějších charakteristik tohoto kmene je to, že mezi pupeny roste velmi málo listů. Květy produkují bohatou ovocně vonící pryskyřici s citrusovými a zemitými tóny pravděpodobně kvůli svému afghánskému původu. Chuť, která je hustší než vůně, je velmi sladká a citrusová; jako ovocný salát s citronovou šťávou.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

 

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký