• Black Russian Feminizovaná

Delicious

Black Russian Feminizovaná

736 1 989  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Black Russian Feminizovaná je výsledkem křížení dvou legendárních Indica kmenů; White Russian a Black Domina. Black Domina je skutečným klenotem a je dobře známá mezi pěstiteli ve Španělsku. Je to velmi snadná rostlina k pěstování, protože růst na začátku fáze kvetení není nadměrný.

Black Russian Feminizovaná je z větší části Indica kmen vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu je 50 – 55 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. Tento kmen je kompaktní, ale dobře rozvětvený, což z něj činí jeden z nejvýnosnějších kmenů Indica. Produkuje velké množství květin ve velmi hustých pupenech. Jednou z nejžádanějších charakteristik tohoto kmene je to, že mezi pupeny roste velmi málo listů. Květy produkují bohatou ovocně vonící pryskyřici s citrusovými a zemitými tóny pravděpodobně kvůli svému afghánskému původu. Chuť, která je hustší než vůně, je velmi sladká a citrusová; jako ovocný salát s citronovou šťávou.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.