• Candy Auto Feminizovaná

Delicious

Candy Auto Feminizovaná

686 1 767  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
Od semínka 10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Candy Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen vyvinutý křížením Cheese Auto a našeho Caramelo. Výsledkem je velmi rychle kvetoucí odrůda s výraznými charakteristikami Indicy a Sativy.

Candy Auto Feminizovaná je z větší části Indica kmen. Rostliny jsou středně velké až vysoké a kompaktní a robustní. Doporučujeme klíčit v konečném hrnci a s dobrým odvodněním. Tomuto kmenu se v 7 litrových květináčích v interiéru. Produkuje jeden hlavní pupen obklopený dalšími menšími na spodních větvích a ve výsledku co nejlépe využívá množství použitého světla. Větší hrnec venku vyprodukuje lépe rozvětvenou a vyšší rostlinu. Při dostatečném slunečním světle a dobré půdě by větve měly být zatíženy velkými, hustými pupeny. Rychle začne produkovat velké množství květinově vonící pryskyřice. Jakmile zaschnou, vytvoří se u pupenů výraznější kyselé tóny, jako je lékořice nebo pepře. Životní cyklus je 60 – 65 dní.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.