Delicious

Candy Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Candy Feminizovaná je kříženec dvou nejlepších komerčních genetik: Cheese, jedinečná samice odvozená od SKUNK x KUSH. Poprvé se objevila v letech 1988 – 89 a byla pěstována někde v Chilternských kopcích týmem squatterů známým jako Exodus. Tento tým byl v 90. letech ústředním bodem aktivity spojené s konopím ve Velké Británii. Dalším rodičem je naše vlastní Caramelo.

Candy Feminizovaná je z větší části Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 55 – 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. Rostliny vytvářejí velké větve s velkým množstvím postranních výhonků naložených pupeny. Poměr kalich / list je velmi dobrý, což usnadňuje manikúru a udržuje větve lépe ventilované než jiné Indicy s větším množstvím listů, což znamená, že je také odolnější vůči houbovým chorobám. Pupeny jsou pokryty tisíci velkých žláznatých trichomů naplněných jedinečnou vůní sladkého sýra. Chuť má štiplavý backnote, jako jsou kvasnice nebo sýr, s nádechem lékořice a karamelu. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký