Delicious

Caramelo Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Caramelo Feminizovaná je z větší části Sativa kmen. Z velkolepého výběru, který kombinuje nejlepší vlastnosti Lavander a Sativy (Super Skunk – Big Skunk Korean – Afghani-Hawaiian), pochází kmen s výjimečnými vlastnostmi a pyšnící se velkou genetickou rozmanitostí díky svým havajským, afghánským, kolumbijským a mexickým kořenům.

Caramelo Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu trvá 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Na začátku může připomínat Indica hybrid, i když jeho genetické dědictví Sativa se projevuje v jeho růstovém potenciálu a velikosti. Prosperuje v systémech SCROG, protože rychle reaguje na prořezávání a produkuje velké množství sekundárních větví. Měl by dostat dostatek prostoru venku, aby umožnil bohaté kvetení. U menších rostlin by mělo být klíčení odloženo, aby se omezil vegetativní růst, který je u tohoto kmene velmi energický. Vydává velmi květinové aroma s nádechem pižma, levandule a lékořice. Když se pupeny rozpadnou, aroma bude ještě intenzivnější a převážně kořeněné. Chuť je sladká a pronikavá jako ořech se skunkovými tóny. Výnosy jsou velmi dobré.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký