• Chocobang Feminizovaná

Delicious

Chocobang Feminizovaná

1 056 2 828  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Chocobang Feminizovaná je nejočekávanější vydání našich následovníků. Odrůda, která si získala právo vstoupit do horní části katalogu Delicious Seeds. Jedná se o odrůdu, jejíž křížení bylo provedeno poprvé před více než 4 lety, ale dosud nevstoupila do našeho katalogu. Ačkoli kvůli tlakům, jsme byli nuceni jej letos zahrnout jako novinku do katalogu Delicious Seeds 2020.

Tento kmen je 70% Sativa hybrid, který se skládá z nejlepší genetiky z Kalifornie (USA). Jedná se o křížence našeho již známého a slavného Apalachian Kush s kvalitním klonem Chocolope. Odrůda zahrnuje genetiku OG Chocolate, kterou jmen křížili s Haze Cannalope. Chocobang je jednou z nejvíce speciálních odrůd, kterou si oblíbil chovatelský tým Delicious Seeds. 

Chocobang Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Vnitřní doba květu trvá 65  – 70 dní. Venku se sklizeň předpokládá na konci října. Díky svému terpenovému profilu si myslíme, že je jedinečný. Je to něco nového a svěžího, co se vzdaluje od příchutí Kush, které na současném trhu tak převládají. Vynikají tóny sladké kovové citrónové kávy se silnými zemitými nuancemi a vyrovnaností. I když také vyniká svou obrovskou schopností produkovat dlouhé řady plné bohatých pupenů pokrytých pláštěm z pryskyřice. S vlastnostmi, díky nimž budou vaše extrakce vypadat jako méně práce a nové příchutě. Kvalita, chuť, struktura, síla a bohaté výnosy pryskyřice pro výrobu extrakcí potěší každého pěstitele.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.