Delicious

Critical Kali Mist Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Critical Kali Mist Feminizovaná je hybrid získaný křížením Critical Mass s působivým klonem Kali Mist. Oba vypadají typicky Sativově, ale mají zcela odlišné vlastnosti, zejména pokud jde o dobu květu a výnosy pryskyřice.

Critical Kali Mist Feminizovaná je z větší části Sativa kmen vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování. Sativa vlastnosti jsou od začátku patrné jak ve vzhledu, tak ve vývoji. Silný růst v interiéru, ale lze bez problémů zvládnout. Venku mohou být rostliny velmi vysoké a velmi dobře rozvětvené bohatými květinami. Fáze kvetení je velmi zajímavá, protože vytváří velké a velmi kompaktní pupeny pro Sativu s tímto genetickým pozadím s velmi malým počtem listů. Vnitřní doba květu je 60 – 70 dní. Venku se sklizeň předpokládá začátkem října. Jakmile začne produkce pryskyřice, aroma, které rostlina vydává, je zcela Kali Mist. Chuť a vůně jemného tvrdého dřeva, kadidla a borovice s pižmovými tóny Vás jistě osloví.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
10 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký