• Critical Neville Haze Auto Feminizovaná

Delicious

Critical Neville Haze Auto Feminizovaná

566 1 454  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Sativa
Doba květu
Od semínka 13 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Critical Neville Haze Auto Feminizovaná je nejvíce Sativa samonakvétací kmen v naší kolekci a se sladkou kovovou chutí a produkcí pryskyřice vyšší než u většiny ostatních samonakvétacích kmenů.

Jsme velmi vděční klukům z World of Seeds, kteří nám půjčili tolik semen Neville Haze Auto, kolik jsme potřebovali ještě před tím, než přišli na trh, ačkoli na jeho vývoji pracovali déle než 3 roky. Stavěli jsme na všech jejich tvrdých pracích a zkřížili jsme jej s naším vlastním Il Diavolo Auto.

Critical Neville Haze Auto Feminizovaná je 90% Sativa kmen vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování. 10% Indica genů z Il Diavolo, který se zdá být ztracen v kříži, ale který znatelně zkracuje celkový životní cyklus a přizpůsobuje výšku pro vnitřní pěstování. Rostlina vyroste během 2 týdnů po vyklíčení. Celkový životní cyklus je 80 – 85 dní.  Chuť je stejná jako Neville Haze, ale s nádechem Critical. Úroveň produkce pupenu a trichomu je pro samokvetoucí odrůdu velmi vysoká.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.