• Critical Sensi Star F1 Rapid Feminizovaná

Delicious

Critical Sensi Star F1 Rapid Feminizovaná

636 1 746  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
7 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Critical Sensi Star F1 Rapid Feminizovaná je výsledkem křížení naší vlastní Sensi Star naplněné pryskyřicí s velmi slavným klonem zvaným Critical Mass. Je to kříženec mezi dvěma pozoruhodně pryskyřičnými kmeny, ale s velmi odlišnými nuancemi. Stejně jako většina Indica dominantních kmenů je i Critical Sensi Star kompaktní rostlina, i když je zapotřebí péče v systémech SOG, aby rostliny nebyly příliš vysoké, protože nejlepší jsou malé nebo střední rostliny ve tvaru sloupce. Velmi bohaté kvetení s velmi oteklými kalichy naplněnými pryskyřicí.

Critical Sensi Star F1 Rapid Feminizovaná produkuje několik listů, což v kombinaci se skutečností, že se jedná o jeden z nejrychlejších kmenů na trhu, činí kultivaci velmi jednoduchou. Tento kmen může být pěstován uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 45 dní. Venku se sklizeň předpokládá začátkem září. Vůně je velmi ovocná s kyselými podtóny. Stává se mnohem intenzivnější a pronikavější, když se listy rozpadají. Sladká, ovocná chuť má velmi silné skunkové tóny.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.