Delicious

Critical Sensi Star Feminizovaná

  • Fotoperioda
  • Vysoký výnos
  • Extra vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Critical Sensi Star Feminizovaná je výsledkem křížení naší vlastní Sensi Star naplněné pryskyřicí s velmi slavným klonem zvaným Critical Mass. Je to kříženec mezi dvěma pozoruhodně pryskyřičnými kmeny, ale s velmi odlišnými nuancemi. Stejně jako většina Indica dominantních kmenů je i Critical Sensi Star kompaktní rostlina, i když je zapotřebí péče v systémech SOG, aby rostliny nebyly příliš vysoké, protože nejlepší jsou malé nebo střední rostliny ve tvaru sloupce. Velmi bohaté kvetení s velmi oteklými kalichy naplněnými pryskyřicí.

Critical Sensi Star Feminizovaná produkuje několik listů, což v kombinaci se skutečností, že se jedná o jeden z nejrychlejších kmenů na trhu, činí kultivaci velmi jednoduchou. Tento kmen může být pěstován uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 50 – 55 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. Vůně je velmi ovocná s kyselými podtóny. Stává se mnohem intenzivnější a pronikavější, když se listy rozpadají. Sladká, ovocná chuť má velmi silné skunkové tóny.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký