• Critical x Jack Herer Auto Feminizovaná

Delicious

Critical x Jack Herer Auto Feminizovaná

708 1 817  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Sativa
Doba květu
Od semínka 10 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Critical x Jack Herer Auto Feminizovaná je samonakvétací kmen se složitým genetickým vývojem. Jedná se o kříženec mezi dvěma samonakvétacími odrůdami vyvinutými z velmi zvláštních klonů Critical Mass Auto a Jack Herer Auto. Výsledkem je rychlý samonakvétací kmen, které energicky roste, dobře se rozvětvuje a vytváří bohaté květy. 

Critical x Jack Herer Auto Feminizovaná je Sativa kmen vhodný pro vnitřní i venkovní pěstování. Stres vážně ovlivňuje kvetení samonakvétacích odrůd, takže optimální podmínky umožní této rostlině naplnit její potenciál. Z tohoto důvodu je lepší netransplantovat a zajistit dostatečnou půdu. 7 litrů by mělo v interiéru stačit, zatímco venku by nemělo být zapotřebí více než 11 litrů. Tento kmen roste od začátku silně a energicky. První květy by měly být patrné přibližně po 15/20 dnech po klíčení. Rostlina bude růst ještě několik dní a může se zdvojnásobit nebo ztrojnásobit. Zralost je obvykle dosažena během 65 – 70 dní po klíčení. Díky dobře rozvětvené struktuře se jedná o velmi produktivní kmen. Critical Jack Herer má sladkou kadidlovou vůni, která se s rozpadáním pupenů stává silnější a kořeněnější. Chuť je kořeněná s ovocnými vrchními tóny a pepřovými tóny kávy. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat a tak tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.