Delicious

Dark Lemonade Auto Feminizovaná

  • Samonakvétací
  • Vysoký obsah THC
  • Pěstování venku a vevnitř

Doprava zdarma na všechny objednávky nad 1 000 Kč

Popis produktu

Dark Lemonade Auto Feminizovaná od Delicious Seeds. Tato samonakvétací odrůda byla pečlivě vyvinuta, aby uspokojila rostoucí poptávku po “fialových” odrůdách v celosvětové konopné komunitě, aniž by opustila náš reprezentativní a nezaměnitelný důraz na citlivé a organoleptické hodnoty, které nás charakterizují.

Odrůda, která vznikla křížením Dark Purple Auto s Eleven Roses Auto. Tímto křížením a jeho následnou selekcí generaci po generaci jsme dosáhli tohoto Auto-kvetoucího hybridu s prakticky naprostou stabilitou genetiky této odrůdy. 99,8 % jedinců vykazuje ve svých květenstvích kýžené fialové odstíny.

Rostlina, která se dokonale přizpůsobí malým prostorám. Díky své nenápadné velikosti je ideální pro pěstování v interiéru i exteriéru, na terasách a balkonech. Navzdory své kompaktní velikosti má tato odrůda velmi vysoký výnos. Na samonakvétací odrůdu nabízí překvapivě vysokou produkci.

Díky svému pečlivě vybranému původu má Dark Lemonade Auto Feminizovaná výrazné aroma čerstvě sklizených citrusových plodů s nádechem dobré byliny, které uchvátí milovníky svěžích esencí. Jako čerstvě uvařená limonáda.

Vděčná a snadno pěstovatelná varianta, která kombinuje to nejlepší z fialové genetiky s výjimečnou chutí a výkonem.

Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Samonakvétací
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Neuvedeno