• Delicious Candy Regulérní

Delicious

Delicious Candy Regulérní

857 1 597  vč. DPH

7
15
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Bezpečná platba online Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
7, 15
Pohlaví
Regulérní
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Spíš Indica
Doba květu
9 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Delicious Candy Regulérní je kříženec dvou nejlepších komerčních genetik: Cheese, jedinečná samice odvozená od SKUNK x KUSH. Poprvé se objevila v letech 1988 – 89 a byla pěstována někde v Chilternských kopcích týmem squatterů známým jako Exodus. Tento tým byl v 90. letech ústředním bodem aktivity spojené s konopím ve Velké Británii. Dalším rodičem je naše vlastní Caramelo.

Delicious Candy Regulérní je z větší části Indica kmen, jenž může být pěstován uvnitř i venku. Vnitřní doba květu trvá 55 – 60 dní. Venku se sklizeň předpokládá koncem září. Rostliny vytvářejí velké větve s velkým množstvím postranních výhonků naložených pupeny. Poměr kalich / list je velmi dobrý, což usnadňuje manikúru a udržuje větve lépe ventilované než jiné Indicy s větším množstvím listů, což znamená, že je také odolnější vůči houbovým chorobám. Pupeny jsou pokryty tisíci velkých žláznatých trichomů naplněných jedinečnou vůní sladkého sýra. Chuť má štiplavý backnote, jako jsou kvasnice nebo sýr, s nádechem lékořice a karamelu. Výnosy tohoto kmene jsou vysoké.

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.