Delicious

Fruity Chronic Juice Feminizovaná

530 1 500  vč. DPH

3
5
10
Vyčistit
Plně zabezpečený nákupní proces Zboží zasíláme v diskrétním balení
Počet semen
3, 5, 10
Pohlaví
Feminizovaná
Typ kvetení
Fotoperioda
Umístění
Vevnitř Venku Skleník
Genotyp
Indica
Doba květu
8 týdnů
Obsah THC
Extra vysoký
Obsah CBD
Neuvedeno
Předci
Neuvedeno
Výnos
Vysoký

Fruity Chronic Juice Feminizovaná spojuje dva kmeny, které jsou proslulé v konopných kruzích po celém světě. Podařilo se nám spojit produktivní vlastnosti Chronic s produktivitou aroma a pryskyřice původní White Widow.

Fruity Chronic Juice Feminizovaná je vhodnou odrůdou pro vnitřní i venkovní pěstování. Ačkoli je to Indica s kompaktní strukturou, může se stát velmi vysokou, pokud dostane dostatek prostoru pro rozvoj kořenů, což z ní dělá perfektního kandidáta i pro pěstování venku. Produkuje velké větve, které se rychle plní pupeny. Pupeny jsou kuželovitého tvaru a velmi kompaktní. Tento kmen produkuje velké množství pryskyřice. Pupeny vypadají, jako by byly pokryty vrstvou cukru. Abyste si plně vychutnali chuť tohoto kmene, měli byste jej sklízet ve správný okamžik. Vnitřní doba květu trvá 50 – 55 dní. Venku se sklizeň předpokládá v polovině září. Voní a chutná po velmi sladkých citrusových plodech, jako jsou pomeranče nebo grapefruity. Někteří pěstitelé také detekují pachuť velmi aromatického hashu nebo borovice. Jedná se o odrůdu s velmi širokou škálou chutí. 

Bohužel je potřeba pamatovat, že semena se nesmějí ve většině zemí EU pěstovat. Tato semínka slouží jen jako sběratelský předmět.